Vhodna vrata iz aluminija, ustvarjena za Vas!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Zaposlitev v podjetju Inotherm d.o.o.

> Domov > O podjetju > Zaposlitev v podjetju Inotherm d.o.o.

SODELAVEC/KA NA KADROVSKEM PODROČJU

V podjetju INOTHERM v svoje vrste vabimo Sodelavca/ko na kadrovskem področju.

Delovne naloge:

  • izvajanje vseh operativnih del na kadrovskem področju dela,
  • urejanje kadrovske evidence in evidence prisotnosti,
  • kadrovska administracija (urejanje personalnih map, prijave in odjave zaposlenih, zdravniški pregledi, varstvo pri delu…)
  • priprava podatkov za obračun plač,
  • izvajanje postopkov izbire novih sodelavcev in zaposlitve delavcev,
  • priprava pogodb o zaposlitvi ter različnih obvestil zaposlenim s kadrovskega področja,
  • posredovanje in prejemanje informacij v notranjem okolju (direktor družbe, računovodstvo, zaposleni, vodje oddelkov)
  • tajniška dela.

Od kandidatov pričakujemo:

  • vsaj VI. ali VII. stopnjo ekonomske ali druge ustrezne smeri,
    • najmanj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
    • natančnost, urejenost, odgovornost, diskretnost, samoiniciativnost, kreativnost, sposobnost prijaznega komuniciranja,
    • volja do dela z ljudmi in skupinskega dela.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo kasnejše sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas.

Nudimo delo v urejenem delovnem okolju, stimulativni osebni dohodek ter možnost osebnega razvoja.

Pisne prijave pošljite na naslov:

INOTHERM d.o.o.

Prigorica 98

1331 Dolenja vas

Za kadrovsko službo

ali na e-mail: jana.campa@inotherm.si.

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel.št.01/8350 726 ali 031 780 088.