Vhodna vrata iz aluminija, ustvarjena za Vas!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Zaposlitev v podjetju Inotherm d.o.o.

> Domov > O podjetju > Zaposlitev v podjetju Inotherm d.o.o.

KOMERCIALIST Z AKTIVNIM ZNANJEM NEMŠČINE

Zaradi širjenja poslovanja v podjetju INOTHERM v svoje vrste vabimo sodelavca/ko v komerciali.

Delovne naloge:

  • obdelava ponudb in naročil vhodnih vrat iz aluminija,
  • skrb za dokumentacijo,
  • skrb za obstoječe kupce,
  • reševanje težav ob dobavi kupcem,
  • predstavitev na sejmih doma in v tujini.

Od kandidatov pričakujemo:

• vsaj VI. ali VII. stopnjo tehnične ali ekonomske smeri,
• aktivno znanje nemškega jezika,
• predhodne delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu,
• prodajne in pogajalske sposobnosti.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo kasnejše sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas.

Nudimo delo v urejenem delovnem okolju, stimulativni osebni dohodek ter možnost osebnega razvoja.

Pisne prijave pošljite na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: jana.campa@inotherm.si.

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel.št. 01/8350 726 ali 031 780 088.

DELAVEC ZA DELO V PROIZVODNJI (M/Ž)

V podjetju INOTHERM v svoje vrste vabimo delavce za delo v proizvodnji (M/Ž).

• vsaj IV. stopnjo izobrazbe, strojne, lesne ali druge tehnične smeri,
• odgovoren odnos do dela in sodelavcev,
• dobre delovne navade,
• vestnost, natančnost in samostojnost pri delu,
• pripravljenost na timsko delo.

ali na e-mail: jana.campa@inotherm.si

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel.št. 031 780 088 ali 01/8350 726.