Podjetje

Grafični oblikovalec m/ž

Podjetje Inotherm je hitro rastoče podjetje specializirano za proizvodnjo aluminijastih vhodnih vrat za družinske in vrstne hiše ter poslovne objekte. Kot ena izmed vodilnih evropskih blagovnih znamk v svoji panogi uporabljamo najnovejše tehnologije, precizno ročno delo, okolju prijazne in kvalitetne materiale, inovativne rešitve in nudimo visoko kakovost za najzahtevnejše uporabnike.

Imate izkušnje z grafičnim oblikovanjem in imate smisel za oblikovanje, poleg tega pa ste še polni idej?

V svoje vrste vabimo grafičnega oblikovalca (m/ž).

Opis delovnega mesta:

  • Grafično oblikovanje različnih marketinških materialov za družbena omrežja in tiskovine.
  • Oblikovanje promocijskih vsebin in predstavitvenih dokumentov podjetja.
  • Sodelovanje pri kreativni zasnovi oglaševalskih kampanj in digitalni strategiji.
  • Priprava grafičnih vsebin za potrebe prodaje.
  • Sodelovanje z zunanjo marketinško agencijo.
  • Druge naloge v skladu s strokovno usposobljenostjo po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Najmanj V. stopnjo izobrazbe grafične ali oblikovne smeri.
  • Najmanj 2 leti izkušenj na področju grafičnega oblikovanja, zaželeno tudi s področja digitalnega marketinga.
  • Odlično poznavanje Adobe InDesign in Photoshop, priporočeno še znanje programov Illustrator in CorelDraw.
  • Kreativnost, odgovornost, samoiniciativnost, vestnost in samostojnost pri delu.
  • Pripravljenost na učenje in nove izzive.

Ponujamo:

Zaposlenim nudimo varnost uspešnega in stabilnega družinskega podjetja, delo v prijaznem delovnem okolju, zagotavljamo redno stimulativno plačilo, po potrebi nudimo ugoden najem službenega stanovanja v bližini kraja opravljanja dela, nagrade za poslovno uspešnost. Delovna mesta so moderno opremljena, vsak dan poskrbimo za dobro malico, parkirna mesta so zagotovljena. Zaposlenim nudimo tako karierni kot osebni razvoj.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo kasnejše sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas.

Pisne prijave pošljite do 10.12.2023 na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: kadri@inotherm.si

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel. št. 031 780 088.