Podjetje

Komercialist z aktivnim znanjem italijanščine m/ž

Opis delovnega mesta:

  • upravljanje z obstoječimi aktivnimi kupci,
  • uvajanje pridobljenih kupcev,
  • svetovanje in pomoč kupcem v prodajnem in poprodajnem procesu,
  • priprava ponudb, potrditev naročil, predračunov,
  • vodenje in upravljanje dokumentacije,
  • priprava poročil,
  • podpora in pomoč povezanim oddelkom pri komunikaciji v italijanščini,
  • predstavitev na sejmih doma in v tujini.

Pričakujemo:

  • VI. ali VII. stopnjo tehnične ali ekonomske smeri,
  • aktivno znanje italijanskega jezika, dodatno zaželeno znanje nemškega ali angleškega jezika,
  • predhodne delovne izkušnje na področju komerciale,
  • prodajne in pogajalske sposobnosti,
  • samoiniciativnost in organizacijske sposobnosti,
  • urejenost, iznajdljivost, natančnost, komunikativnost, prilagodljivost, prijaznost, smisel za tehniko,
  • vestnost in samostojnost pri delu,
  • vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo:

  • varnost uspešnega in stabilnega, mednarodno uveljavljenega družinskega podjetja z dolgo, uspešno tradicijo
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • raznolike delovne naloge, ki omogočajo osebni in karierni razvoj
  • uporaba sodobne tehnologije in orodij ter delo z vrhunskimi produkti
  • možnost izobraževanja in izpopolnjevanja
  • redno stimulativno plačilo ter nagrade za uspešnost
  • možnosti za napredovanja in nagrajevanja
  • druženje na kulturnih prireditvah in raznih družabnih dogodkih.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas, z možnostjo podaljšanja oziroma spremembe v nedoločen čas.

Pisne prijave pošljite do 26.7.2024 na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: kadri@inotherm.si

Za dodatne informacije smo vam z veseljem na voljo v kadrovski službi podjetja na tel.št.01/8350 726 ali 031 780 088.