Podjetje

Sejemski monter (m/ž)

V podjetju INOTHERM v svoje vrste vabimo sodelavce v sejemsko ekipo (M/Ž).

Delovne naloge:

  • priprava in montaža ter odstranitev celotne sejemske postavitve v Sloveniji in tujini,
  • izvajanje pripravljalnih del za sejme,
  • fizična pomoč pri opremljanju razstavnih prostorov,
  • delo na samovozni dvižni ploščadi in drugo delo na višini,
  • transportiranje z viličarjem, ročnim paletnim viličarjem in električnim regalnim viličarjem,
  • vzdrževanje čistega in urejenega delovnega okolja,
  • izvajanje del, ki so potrebna za nemoteno uresničevanje načrtovanih obveznosti proizvodnje, upoštevajoč znanja in sposobnosti delavca in opravljanje drugih del po navodilih direktorja družbe, vodje sektorja in vodje oddelka.

Pričakujemo:

  • srednja poklicna izobrazba (zaželena izobrazba tehnične smeri),
  • zaželeno znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • pripravljenost za razgibano delo na terenu,
  • izkušnje z vodenjem manjše ekipe sodelavcev,
  • odgovoren odnos do dela in sodelavcev,
  • dobre delovne navade,
  • vestnost, natančnost in samostojnost pri delu,
  • pripravljenost na timsko delo.

Nudimo:

  • varnost uspešnega in stabilnega družinskega podjetja,
  • delo v prijaznem delovnem okolju,
  • redno stimulativno plačilo,
  • tako karierni kot osebni razvoj,
  • redno nagrajevanje zaposlenih,
  • moderno opremljena delovna mesta,
  • organizirano prehrano za zaposlene,
  • zagotovljena parkirna mesta.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo kasnejše sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas.

Pisne prijave pošljite do 30.04.2022 na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: kadri@inotherm.si ali prek sistema Mojedelo.com.

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel. št. 031 780 088