Podjetje

TEHNOLOG PRIPRAVE DELA (M/Ž)

V podjetju INOTHERM v svoje vrste vabimo sodelavca za delo v operativni pripravi dela (M/Ž).

Delovne naloge:

  • sodelovanje pri pripravi delovnih nalogov za proizvodnjo z uporabo programa AUTOCAD: poišče tehnične rešitve in pripravi delovne naloge za proizvodnjo v skladu z naročilom kupca,
  • naročanje materiala: naroči vhodni material na podlagi izračuna potrebnega materiala glede na pripravljene delovne naloge,
  • posredovanje in prejemanje informacij (vodja proizvodnje, vodje oddelkov proizvodnje, prodaja),
  • arhiviranje dokumentacije: skrbi za sistematično arhiviranje vse potrebne dokumentacije v skladu z zakonodajo in standardi,
  • vodenje in sodelovanje v projektih.

Pričakujemo:

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske, tehnične ali druge ustrezne smeri,
  • osnovno znanje nemškega jezika,
  • zaželene izkušnje na podobnih področjih dela,
  • poznavanje dela z računalnikom (Autocad in Coreldrew),
  • urejenost, iznajdljivost, natančnost, komunikativnost, prilagodljivost, prijaznost,
  • vestnost in samostojnost pri delu,
  • pripravljenost na timsko delo.

Nudimo:

  • varnost uspešnega in stabilnega družinskega podjetja,
  • delo v prijaznem delovnem okolju,
  • redno stimulativno plačilo,
  • tako karierni kot osebni razvoj,
  • redno nagrajevanje zaposlenih,
  • moderno opremljena delovna mesta,
  • organizirano prehrano za zaposlene,
  • zagotovljena parkirna mesta.

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo kasnejše sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas.

Pisne prijave pošljite do 30.04.2022 na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: kadri@inotherm.si ali prek sistema Mojedelo.com.

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel. št. 031 780 088