Podjetje

Vodja računovodske službe m/ž

Ste strokovnjak s področja davkov in računovodstva? Si želite dela v mednarodno prisotnem podjetju? Ste natančni, odločni in imate vodstvene sposobnosti?

Vabimo vas, da se nam predstavite in postanete del uspešne zgodbe podjetja s tradicijo, vizijo in srcem. (https://www.inotherm.si/)

Opis delovnega mesta:

  • Vodenje, planiranje in organiziranje oddelka računovodstva v skladu s poslovno strategijo podjetja.
  • Planiranje, vodenje in izvedba direktne komunikacije z vodstvom.
  • Nadzor nad pripravo vseh računovodskih poročil.
  • Priprava letnega poročila.
  • Poznavanje, spremljanje, uporaba in upoštevanje vseh zakonskih in podzakonskih predpisov davčnega in računovodskega področja.
  • Reševanje zahtevnejših računovodskih in davčnih vsebin.
  • Vodenje in sodelovanje pri reviziji ter inšpekcijskih pregledih.
  • Priprava internih aktov s svojega področja dela.
  • Uvajanje sodobnih računovodskih metod in sredstev.
  • Spodbujanje in usmerjanje strokovnega razvoja sodelavcev.
  • Druge naloge v skladu s strokovno usposobljenostjo po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Univerzitetna ali visokošolska izobrazba ekonomske smeri.
  • Najmanj 3-letne izkušnje na področju računovodstva.
  • Zaželeno znanje nemškega ali angleškega jezika.
  • Obvladovanje procesov računovodstva v proizvodnem podjetju.
  • Poznavanje računovodske in davčne zakonodaje.
  • Napredna uporaba orodij MS Office.
  • Samostojnost pri pripravi bilanc in zaključnih računov.
  • Sposobnost vodenja manjše skupine.
  • Usmerjenost k rezultatom. Komunikacijske, organizacijske in pogajalske sposobnosti.
  • Natančnost, sistematičnost, odločnost in sposobnost prevzemanja odgovornosti.

Ponujamo:

Zaposlenim nudimo varnost uspešnega in stabilnega družinskega podjetja, delo v prijaznem delovnem okolju, zagotavljamo redno stimulativno plačilo, po potrebi nudimo ugoden najem službenega stanovanja v bližini kraja opravljanja dela, nagrade za poslovno uspešnost. Delovna mesta so moderno opremljena, vsak dan poskrbimo za dobro malico, parkirna mesta so zagotovljena. Zaposlenim nudimo tako karierni kot osebni razvoj.

Oblika zaposlitve: zaposlitev za nedoločen čas

Poskusno delo: 6 mesecev

Pisne prijave pošljite na naslov:

INOTHERM d.o.o.
Prigorica 98
1331 Dolenja vas

ali na e-mail: kadri@inotherm.si

Za dodatne informacije smo vam na voljo v kadrovski službi podjetja na tel. št. 031 780 088